Salon z aneksem kuchennym, apartament Szamocka 10
Żoliborz · Apartament · Od właściciela

Żoliborz.
48 m² z tarasem zachodnim.

Szamocka 10. Drugie piętro. Taras 12 m².

1 536 000 zł 48 m² · 32 000 zł/m²
01

Cisza

Kameralne osiedle Madison Apartments (I etap, 2016), wejście od podwórza. Drugie piętro - bez ruchu ulicy pod oknami, za płotem Lasek na Kole.

02

Taras zachodni 12 m²

Słońce po południu i wieczorem. Miejsce na grilla, leżak, kolację przy zachodzie.

03

Wykończenie premium

Drewno dębowe na podłodze, tynk dekoracyjny w salonie, duże drewniane okna. Bardzo dużo zabudowy na wymiar i miejsca do przechowywania. Smart Home KNX - sterowanie oświetleniem, klimatem i automatycznymi zasłonami z dedykowanych przycisków w każdym pomieszczeniu.

O mieszkaniu

Jak jest urządzone.

Otwarta przestrzeń łączy salon, aneks kuchenny i jadalnię. Sypialnia z lustrzaną garderobą na całą ścianę. Bardzo dużo zabudowy na wymiar i miejsca do przechowywania - każdy zakątek zaprojektowany pod konkretne rozwiązanie.

Mieszkanie jest do wprowadzenia, wykończenie premium. Drewno dębowe na podłodze, dekoracyjny tynk na ścianie salonu, duże drewniane okna, klimatyzacja split. Profesjonalny Smart Home w standardzie KNX - sterowanie oświetleniem, klimatem i automatycznymi zasłonami z dedykowanych przycisków w każdym pomieszczeniu.

Miejsce postojowe w garażu podziemnym (+80 000 zł) - kilka metrów od wejścia na klatkę, prosto do windy. Komórka lokatorska na poziomie -1 tego samego budynku (+25 000 zł) - na tym osiedlu komórki znajdują się wyłącznie pod jednym budynkiem, ta jest wpisana w klatkę mieszkania.

Specyfikacja

Liczby.

Powierzchnia 48 m²
Taras 12 m²
Piętro 2
Rok budowy 2016
Układ
Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój
Liczba pokoi
2 (salon + sypialnia)
Osiedle
Madison Apartments
Ochrona
Całodobowa, osiedle zamknięte, monitoring
Smart Home
KNX - oświetlenie, klimat, automatyczne zasłony
Garaż
Podziemny + rowerownia
Miejsce postojowe
Tak, kilka metrów od wejścia na klatkę + 80 000 zł
Komórka lokatorska
Tak, poziom -1 tego samego budynku + 25 000 zł
Sprzedaż
Bezpośrednio od właściciela
Cena 1 536 000 zł Apartament 48 m² · 32 000 zł/m²
Miejsce parkingowe + 80 000 zł
Komórka lokatorska + 25 000 zł
Umów wizytę
Lokalizacja

Madison Apartments. Las za płotem, centrum 12 minut.

Kameralne, zamknięte osiedle przy Szamockiej, otoczone 44-hektarowym kompleksem terenów leśnych z bezpośrednim wejściem do Lasku na Kole. Spacery z psem, poranne bieganie, wycieczki rowerowe - bez wsiadania w auto. Na terenie osiedla: przedszkole, klub fitness Zdrofit, Kids Club i zamknięty plac zabaw.

W okolicy

  • Lasek na Kole (44 ha)za płotem
  • Sklep, apteka, restauracja, pocztana osiedlu
  • Klub fitness Zdrofitna osiedlu
  • Kids Club Apricot (PlayStation, FunFloor, plac zabaw)na osiedlu
  • PKP Warszawa Powązki900 m
  • Tramwaj (Powązkowska)3 min pieszo
  • Metro Marymont10 min pieszo
  • CH Arkadia5 min autem
  • S8 (wjazd)3 min autem
  • Plac Bankowy12 min autem
  • Lotnisko Chopin22 min autem
Kontakt

Umów wizytę.

Najprościej zadzwonić albo wysłać wiadomość. Bez pośrednika.

Telefon 693 038 075

Najlepiej pn-pt, godz. 9-20.
Wizyty również w weekendy po wcześniejszym ustaleniu.

Wyrażam zgodę na kontakt w sprawie sprzedaży apartamentu.

1 536 000 zł 48 m² · Żoliborz
Umów wizytę